Bu kategoride şu an stok mevcut değil. Bir üst kategoriden diğer ürünlerimize ulaşabilirsiniz.

Traktör lastiği ve traktör lastik fiyatları hakkında detaylı bilgileri kategorimizden inceleyebilir online olarak lastik siparişinizi verebilirsiniz. Traktör lastiği kategorimizde yüzlerce çeşit model ve markalar ile en kaliteli lastiklerden aracınıza uygun olanı seçebilir, kredi kartına taksit imkanı ile lastikleri satın alabilirsiniz. Lastikler, üretici firmalar tarafından üretim hatalarına karşı garantilidir. Traktör lastiği kategorimizden alacağınız lastikler, anlaşmalı olduğumuz firmalar tarafından ücretsiz bir şekilde adresinize kadar teslim edilir. Bu sayede ek olarak kargo masrafı ödemezsiniz.

Lastikler her araçta olduğu gibi traktör tipi araçlarında en önemli parçasıdır. Formunu kaybetmiş ve yıpranmış traktör lastikleri aracın yol tutuş performansında kayıp yaşatacağı gibi traktörden alınabilecek maksimum verimde de düşüklüğe sebep olacaktır.

Traktör lastik modelleri

Traktör lastik modelleri genel olarak iki gruptan oluşur. Bunlar traktör ön lastiği ve arka lastiğidir. Traktör lastikleri hem asfalt yüzeylere hem de arazi koşullarına tam uyum sağlaması için özel olarak tasarlanmıştır. Genel olarak lastik grupları içerisinde en dayanıklı bir şekilde üretilen lastikler traktör lastikleridir. Ön lastikler genel olarak düz bir yapıya sahip ve arka lastiklerden daha küçüktür. Bunun nedeni manevra kabiliyetinin yüksek olabilmesi içindir. Traktör arka lastikleri ise daha büyük olup diş derinlikleri daha belirgindir. Tüm traktör tipi araçlar için traktör lastiği kategorimizden ürünlere ulaşabilir ve online olarak satın alabilirsiniz.